DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI

Temmuz 14, 2017
Gorsel-Template-13-1200x675.jpg
Marathon Kimya San. ve Tic. A.Ş.‘nin Şirket Sahibi Sn. Orhan Hüseyin Onur, Yönetim Kurulumuzun 12 Haziran 2017 tarihinde yapılan 137. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.

1974 yılında kurulmuş olan Marathon Kimya San. ve Tic. A.Ş., Türkiye’de ve yurtdışında yerleşik sanayi kuruluşlarının çeşitli hammadde ihtiyaçlarını en hızlı, en kaliteli, en ekonomik ve müşterilerinin memnuniyet ve beklentilerini göz önünde bulunduracak şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.
Dünyanın önde gelen uluslar arası firmalarının temsilciliğini yapmakta olan Marathon Kimya San. ve Tic. A.Ş., iş ortağı olduğu müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinden ve üstlendiği sorumluluklardan ödün vermeden çalışmakta ve sürekli kendini iyileştirerek gelişmektedir.
Marathon Kimya San. ve Tic. A.Ş.‘nin amacı, temsilcisi olduğu uluslar arası firmalar ile bağlarını her geçen gün güçlendirmek ve hizmet ettiği sektör ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürün portföyünü sürekli geliştirmektir. Hedefi, partneri olduğu firmalarla bağlarını güçlü tutarak kimyasal hammadde sektöründe ithalat ve ihracat konusunda lider firma olmaktır.
Marathon Kimya San. ve Tic. A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X