DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI

Şubat 23, 2018
Görsel-Template-19-1200x675.jpg

DROMEAS YATÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.‘nin Firma Sahibi Sn. Efe Kuyumcu, Yönetim Kurulumuzun 19 Şubat 2018 tarihinde yapılan 146. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmistir.

Dromeas Yachts 2017 yılında İzmir’de kurulmustur. Denizciliği ve kaliteyi ön planda tutarak kisiye özel ve seri üretim yatlar üretmektedir.

7-15 metre seri üretim içten ve dıstan takmalı süratli motor yatların yanı sıra, özel imalatlarda da müsteri memnuniyetini en temelinde tutarak kısa zamanda kurduğu özel kadrosuyla hızla büyümektedir.

Seri üretim haricinde 30 metreye kadar özel üretim kapasitesi ile Dromeas, yeni ve heyecanlı projelere imza atmak için durmadan çalısmakta ve kendini yenilemektedir.

Marin sektörü haricinde kompozit sanayiine olan merakı ve ilgisi ile özenle yönettiği AR-GE çalısmaları ile karbonfiber, pre-preg ve diğer üretim sınıflarında kendini gelistirmektedir.

İzmir Torbalı’da 4300 metrekarelik üretim alanında yüksek performanslı malzemeler ile ileri teknolojiler kullanarak üretim kalitesi ve performansı ile fark yaratmak için her gün ilerlemektedir.

DROMEAS YATÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hos geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X