e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

DERNEĞİMİZİN YENİ ÜYESİ (BEĞENDİ ENDÜSTRİ A.Ş.)

Eylül 13, 2019
Sunu1-10-1200x675.jpg
Begendi Endüstri A.Ş.‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ertan Beğendi, Yönetim Kurulumuzun 6 Ağustos 2019 tarihinde yapılan 166. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Begendi Endüstri A.Ş, Ertan Beğendi tarafından Bodrum’da, Türkiye ve dünya ile işbirliği yapmak üzere kuruldu. 2011 yılında geliştirdiği ve patentini aldığı kompozit ürünü, endüstrinin geleceğine yatırım yapmak hayaliyle 2019 yılında üretime geçirmeye karar verdi. Begendi Endüstri A.Ş patentli kompozit ürünler üretmek için donanımlı bir üretim tesisi, güçlü bir tasarım, mühendislik ve üretim kadrosuyla faaliyete geçmiştir. Günümüzde kullanılmakta olan ürünlere üstün nitelikli yeni alternatif ürünler üretmektedir. BGRP tabanlı kompozit ürünleriyle denizcilik, yapı ve altyapı sektörlerinde beklentileri yükseltmek, yeni rekabet alanları yaratmak ve sektörlere liderlik etmek hedefindedir.
 
Sektörler
Marin, Yenilenebilir Enerji, Savunma, Uzay ve Havacılık, Yapı-İnşaat, Altyapı Şehir mobilyaları, Prefabrik ürünler ve diğer  kompozit sektörleri.
 
Üretim Metodları
SMC, BMC, RTM, CTP, Pultruzyon, Vakum infüzyon üretimi, Açık Kaplama, El yatırması, Kalıpsız monkok kompozit üretimi, Ar-Ge odaklı üretim Teknolojisi, Soğuk Pres.
 
Ürünler
İleri Seviye kompozit malzemeler, Cam elyaf ürünleri ve kompozit sektörüne yönelik tüm yardımcı malzemeler, Patentli Soğuk yapı Paneli, Patentli Koku filtreleri, Marin Savunma Sanayisine yönelik kompozit ürünler.
Begendi Endüstri A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X