DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI (POLİSET)

Şubat 19, 2020
Sunu1-13-1200x675.jpg
Poliset Kompozit Çöz. San. ve Tic. A.Ş.‘nin Şirket Yetkilisi Sn. Oğuz Karaoğlu, Yönetim Kurulumuzun 11 Şubat 2020 tarihinde yapılan 172. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
1981 yılında kurulan Poliset, İstanbul’da bulunmaktadır.
Termoset elektrik yalıtım ürünleri ve oto aksesuarlarını Alman TÜV standartlarına uygun üretici olarak başlayan Poliset, hızlı bir şekilde pultruzyon, savunma pazarı için lamine levhalar, smc, bmc ve L-RTM üzerine yoğunlaşmıştır.
Poliset, GPO3, UPGM203 malzemeleri ve kritik malzeme gereksinimleri gibi ihtiyacınız olan çeşitli elektrik yalıtımları sunmaktadır. (1250 mm genişlik 2 mm’den 12 mm’ye kadar sonsuz uzunluk)
Poliset UL752 seviye 1,2,3 ve 4 ile balistik laminatlar üretme kapasitesine sahiptir.
Poliset ayrıca yapı ürünleri sınıfında Kompozit nervürlü inşaat demiri üretmektedir.
Poliset, su soğutma kuleleri şirketlerine kompozit malzemelerini de tedarik etmektedir.
Sektörde 35 yıllık deneyime sahip olan Poliset, demiryolu taşımacılığı sektöründe lider firmalarla çalışmıştır. Hafif raylı araçların sürücü ve yolcu bölümlerini ve dış bileşenlerin kompozit parçalarını başarıyla üretmiştir.
Poliset, 2006 yılında İstanbul ulaşım A.Ş firmasının hafif raylı taşıma araçlarının yedek parçalarını üretmiştir.
Demiryolu taşımacılığı sektörünün önde gelen firmaları ile temaslarını sürdüren Poliset, yurtiçi ve yurtdışı projelerinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Poliset Kompozit Çöz. San. ve Tic. A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X