e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

DERNEĞİMİZİN YENİ ÜYESİ (KIVANÇ ENERJİ)

Aralık 18, 2019
Sunu1-3-1200x675.jpg
Kıvanç Enerji Elektrik Üretim A.Ş.‘nin Genel Müdürü Sn. Mehmet Kıvanç, Yönetim Kurulumuzun 14 Kasım 2019 tarihinde yapılan 169. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
2006 yılında Kıvanç Enerji Elektrik Üretim AŞ’nin (Kıvanç Enerji) kuruluşuyla temelleri atılan Kıvanç Enerji Grubu, enerji sektörünün farklı alanlarında hizmet sunan bir şirketler topluluğudur. Kıvanç Enerji Grubu, Kıvanç Enerji tarafından yürütülen elektrik üretimi ve satışı başta olmak üzere enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet karması sunmaktadır.
Kıvanç Enerji Grubu; “Elektrik Üretimi”, “Elektrik Satışı ve Ticareti”, “Enerji Santrallerinin İnşası ve İşletmesi” olmak üzere üç farklı alanda faaliyet göstermektedir. Kıvanç Enerji sürdürülebilirliğe her yönüyle katkı sağlayan projeler gerçekleştirme ilkesiyle hareket etmekte, elektrik üretim portföyünde yenilenebilir kaynak payını artırarak kaynak çeşitlendirmesine gitme hedefi ve vizyonu doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir.
Kıvanç Enerji, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli düzeyde kullanılarak ekonomimize kazandırılabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket, ülkemizin yüksek potansiyele sahip olduğu alanlardan Güneş, Rüzgâr ve Hidroelektrik enerjisi alanında yatırım yapmaktadır.
Kıvanç Enerji Grubu bünyesinde hâlihazırda işletmede üç adet Hidroelektrik Enerji Santrali, İşletmede bir adet, inşaat aşamasında bir adet Rüzgâr Enerjisi Santrali ve bir adet izin süreçleri devam eden Lisanslı Güneş Enerjisi Projesi bulunmaktadır. Ayrıca grup bünyesinde işletmede 17,5 MW Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali bulunmaktadır. Projelerin tamamı işletmeye geçtiğinde grup toplamda 191,00 MW Kurulu güce ulaşacaktır.
Kıvanç Enerji Elektrik Üretim A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X