ENIPE – Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı

Nisan 11, 2017
enipe-1200x800-1200x800.jpg

Enerji Verimliliği Derneği ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından 11-14 Ocak 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ENIPE – II. Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı düzenlenecektir.

2023’de dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında olmayı hedefleyen Türkiye’de ilk defa “daha az enerji ile daha fazla üretimin anahtarı” başlığında, “Enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için farkındalık oluşturmak” temasını benimseyen Fuar, sanayide enerji verimliliği ve bireylerin günlük yaşamında zamandan ve tüm kaynaklardan tasarrufu için çalışan ürün, hizmet ve teknolojiler çevresinde verimlilik ve tasarruf terimlerini ortak paydada bir araya getirmektedir.

Etkinlikle alakalı olarak güncel yerleşim planı ve katalog ekte yer almaktadır. Mevcut rezervasyon ve satış bilgileri yerleşim planı üzerine işlenmiştir.

Fuar tasarruf ve verimlilikte bir noktaya dikkat çekiyor; Enerjiyi verimli kullanan işletmeler faturalarını yüzde 30 azaltabilirler. Aynı şekilde günlük hayatımızda bireyler basit yöntem ve araçlar ile yılda 4’te 1 oranında maddi tasarruf sağlayabilirler.

“Verimlilik” ve “Tasarruf” kavramlarına olan döngüsel yaklaşımı 360 ile ifade eden fuar da sizleri görmekten onur duyar, güzel bir hafta geçirmenizi dileriz.

BU SİZİN TASARRUFUNUZ!

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X