HUKD Duyuru 4 Aralık 2017

Aralık 4, 2017
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

1. Savunma ve Havacılık Sanayi ihracatçılar Birliği (SSİ) tarafından gönderilen eposta aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“T.C. Hanoi Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınan bir yazıda, 3-4 Ekim 2018 tarihlerinde Vietnam’ın Hanoi şehrinde “Vietnam Homeland Security Expo Fuarı”nın düzenleneceği bildirilmiş olup, ülkemiz savunma sanayii firmalarının bahse konu fuara davet edildiği belirtilmiştir. Konuya ilişkin sirküler detayı için lütfen tıklayınız.”

2. Savunma ve Havacılık Sanayi ihracatçılar Birliği (SSİ) – Aircraft Interiors Expo 2018 Fuarı – Ön Başvuru
10 – 12 Nisan 2018 tarihleri arasında Hamburg – ALMANYA’da gerçekleştirilecek AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018 Fuarı’na havacılık sanayi ve teknolojileri, kabin teknolojileri ve kabin idare sistemleri, kabin içi temizlik sistemleri, kokpit iç dizaynı ve kapı sistemleri, kabin iç dizaynı sistemleri, kabin aydınlatma sistemleri, kabin içi tekstil ürünleri, pencere güneşlik sistemleri, hostes üniformaları sektörlerinde Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilmesi çalışmalarına Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından prensip olarak yeniden başlanmıştır. Konu İle İlgili Sirküler Detayı İçin Lütfen Tıklayınız

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X