e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Savunma ve Havacılıkta End. İşbirliği Günleri

Temmuz 4, 2018
Görsel-Template-1-1200x675.jpg

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) himayelerinde, OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (OSSA) tarafından gerçekleştirilen Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) uluslararası etkinliğimizin 4.sü; 23-25 Ekim 2018 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin ilk gününde, sektörle ilgili yeniliklerin konuşulacağı, sektörün karşılaştığı problemlerin ve olası çözümlerin tartışılacağı konferanslar düzenlenmektedir. İkinci ve üçüncü gün, stantlı katılımcılar için; ikili iş görüşmeleri organize edilmektedir.

Üçüncüsü Ekim 2016 yılında gerçekleşen etkinliğimize; 33 ülkeden, 200 firmanın üzerinde katılım ile, 5400 kayıtlı ikili iş görüşmesi yapılmıştır. Yurtdışından AIRBUS DEFENCE AND SPACE, AIRBUS GROUP, AIRBUS HELICOPTER, THE BOEING COMPANY, DASSAULT SYSTEMS, LEONARDO GROUP, LOCKHEED MARTIN, MBDA, NAVANTIA, ROLLS ROYCE, SIKORSKY, THALES gibi bir çok önemli firmanın katılımının yanı sıra; yurt içinden ASELSAN, HAVELSAN, FNNS, ISTANBUL TERSANESİ, MKEK, OTOKAR, ROKETSAN, TAI, TEI, THY Teknik  gibi ana sanayi firmalarımız, Kuvvet Komutanlıklarımız, İlgili Bakanlık Temsilcilerimiz, Yabancı Askeri Ataşeler ve Komutanlar ile pek çok sanayi firmamız ve mensubu etkinliğe katılmıştır.

“ICDDA organizasyonumuz yurt dışından getirdiği Satın Almacılar ve gerçekleşen başarılı ve etkin ikili iş görüşmeleri ile” SSM tarafından 2014 ve 2016 yıllarında özel ödüle layık görülmüştür.”

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X