e-bülten

e-bülten üyeliği

 

Loading

2017 Kompozit Sanayicileri Derneği | Tüm hakları saklıdır

Siemens Simcenter Analiz ve Simülasyon Çözümleri

Ekim 12, 2018
Görsel-Template-12-1200x675.jpg
SIEMENS SIMCENTER 3D
Simcenter; kompleks ürün tasarım süreçlerinizde, ürün performans analizleri ve sistem simülasyonlarını kapsayan, genişletilebilir ve ölçeklenebilir açık bir simülasyon platformudur.

Sınıfında en gelişmiş geometrik işlem kabiliyetleri ile tasarıma tam entegre ileri mühendislik analizleri gerçekleştirme imkan sağlar. Üstün modelleme teknikleri ile birleşmiş analiz kabiliyetlerini, topolojik ve parametrik optimizasyon kabiliyetleri ile birleştirerek, istenen kalitede ve hedeflenen zamanda nihai ürüne ulaşmanıza imkan sağlar. Güçlü PLM entegrasyonu ile mühendislik süreçlerinize analiz çözümlerini de kolayca entegre edebilirsiniz.

Doğrulanmış, 50 yılı aşkın kullanım tecrübesine sahip hızlı çözücüleri ile yapısal, titreşim, dinamik, akustik, yorulma, termal ve kompozit analizlerinden non lineer ve multifizik simülasyonlarına kadar geniş bir çözüm aralığı sunar.

Simcenter 3D tek başına bir simülasyon aracı olarak kullanılabildiği gibi Siemens NX ile de tamamen entegre edilerek kusursuz bir CAD / CAE deneyimi sunar.
Simcenter Motion uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 5 Kasım 2018 tarihinde Teknopark İstanbul bünyesinde vereceğimiz Simcenter Motion Semineri‘ne katılabilirsiniz.
Seminerimiz ücretsizdir, kayıt zorunludur.
Kayıt için tıklayınız.
Bilgisayar destekli ileri seviye mühendislik yazılım çözümlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Gizem Bilginer
Teknik Satış Uzmanı
gizem.bilginer@inores.com
INORES
Copyright © 2010-2018 Inores, All rights reserved.

Our mailing address is:
inores@inores.com

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.