e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

TOBB Webinarlarında Bu Hafta ve KOBİ Eğitimleri

Şubat 9, 2021
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

TOBB Webinarlarında Bu Hafta: 

KOBİ’lerde Sürdürülebilirlik Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

9 Şubat 2021 Salı – Saat 14:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde İşletme Yönetimi Programı kapsamında gerçekleştirilecek olan webinarda Türkiye’deki KOBİ’lerin mevcut durumu, KOBİ’lerde temel başarısızlık nedenleri, işletme riskleri, temel yönetim hataları ve bunlara yönelik çözüm yöntemleri anlatılacak, seminer sonunda KOBİ’lerin soruları cevaplandırılacaktır.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Notu, Risk Raporu ve Çek Raporu, Karekodlu Çek Sistemi ve Elektronik Teminat Mektubu Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

11 Şubat 2021 Perşembe – Saat 14:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonunda Kredi Kayıt Bürosu (KKB) iş birliğinde internet üzerinden gerçekleştirilecek olan seminerde Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Raporu, Findeks Karekodlu Çek Sistemi ve Elektronik Teminat Mektubu anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ’lere Yönelik Eğitimler: *YENİ EĞİTİM PROGRAMLARI 

COVID-19 Salgını Kapsamında Çalışma Yaşamına Getirilen Yeni Düzenlemeler Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 18 Şubat 2021 Perşembe – Saat: 14:00 – 17:00 | Eğitim Süresi: 3 Saat

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitimde COVID -19 salgını kapsamında çalışma yaşamına getirilen yeni düzenlemeler çerçevesinde Prof. Dr. Cem Kılıç tarafından kısa çalışma, ücretsiz izin, fesih yasağı ve uzaktan çalışma uygulamaları anlatılacak, eğitim sonunda katılımcılara soru-cevap imkanı verilecektir. Eğitimin % 70’ine devam eden katılımcılar adına dijital doğrulanabilir katılım belgesi hazırlanacak ve e-posta adreslerine gönderilecektir. Eğitime http://sem.etu.edu.tr/covid19  adresinden kayıt olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ekte sunulmaktadır.

Müzakere 4.0 “İş Dünyasında Müzakere ve Arabuluculukta Uzmanlık” Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 15.02.2021 – 21.02.2021 | Eğitim Süresi: 18 saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen bu eğitim şirketinizin iç ve dış dünyada kârlılık ve büyüme yönünden sürdürülebilir sonuçlar almak için kullanabileceğiniz ileri düzey müzakere becerilerini kazandırmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için http://mail.tobbuyum.com.tr/egitim2.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Taraf Vekilliği Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 15.02.2021 – 20.02.2021 | Eğitim Süresi: 14 saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen bu eğitim hukukçularınızın ve hukuk bölümleri çalışanlarınızın şirketinizi taraf vekili olarak temsil ederken kullanacakları; çatışma yönetimi, etkili iletişim, müzakere ve arabuluculuk becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için http://mail.tobbuyum.com.tr/egitim3.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ’ler İçin Duyurular:

Dijitalleşme Testi’ni çözün, işinizi büyütecek çözümleri bulun.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile Vodafone Business’ın hayata geçirdiği Dijitalleşme Testi’yle işinize uygun ihtiyaçlarınızı öğrenebilir, dijital çözümlerle verimliliğinizi artırabilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Siz de dijitallesmetesti.com’u ziyaret edin, işinizi büyütecek çözümleri hemen keşfedin.

TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı

Üniversitelerde, araştırma kurumlarında ve teknoloji geliştirme bölgelerinde geliştirilen patentli teknolojilerin sanayiye aktarılmasını sağlamak için Yenilik Destek Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı açılmış olup, detaylı bilgi ekte sunulmaktadır.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X