Yeni Üye: Ases Havacılık ve Destek Hizm.

Mart 31, 2017
ases-logo-1200x800.jpg

ASES Havacılık Servis ve Destek Hizmetleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Sait Saffet Baysal Yönetim Kurulumuzun 20 Mart 2017 tarihinde yapılan 134. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.

ASES Havacılık Servis ve Destek Hizmetleri A.Ş. 1996 yılında kurulmuş olup Havacılık ve Uzay Sanayii ve Kimya Endüstrisi alanlarında satış, pazarlama, teknik danışmanlık, mümessillik, distribütörlük, satış sonrası destek ve belli kimya sektörlerinde müteahhitlik yapmaktadır.

ASES Havacılık üç ana iş sektörüne odaklanmıştır.

  • Kompozit Endüstrisi: Kuruluşundan beri Hexcel Composites firmasının temsilciliğini ve resmi distribütörlüğünü yapmakta aynı zamanda satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.
  • Havacılık Servis ve Destek Hizmetleri: ASES Havacılık basta Air France – KLM Industries, ZODIAC Group, Rockwell Collins, VAS Aero ve Schneller gibi kendi alanlarında dünya lideri bir çok grubun temsilciliğini yapmaktadır.
  • Endüstriyel Projeler: Sahip olduğu gerek mümessillikler, gerek patentler ve gerekse yurtdışındaki ortaklıkları ile özellikle Borik Asit, Kromik Asit, Sülfürik Asit ve Soda Tozu üretiminde kullanılan filitrasyon sistemleri, kimyasal pompalar, santrifüj ve otoklav gibi ekipmanların imalat, satış ve pazarlaması konusunda ciddi uzmanlıkları mevcuttur.

ASES Havacılık Servis ve Destek Hizmetleri A.Ş.’nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X