e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

DERNEĞİMİZİN YENİ ÜYESİ (CEYLAN KOMPOZİT)

Eylül 25, 2019
Sunu1-19-1200x675.jpg
Ceylan Kompozit Sanayi ve Ticaret A. Ş.‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yunus Ceylan, Yönetim Kurulumuzun 6 Ağustos 2019 tarihinde yapılan 166. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Kuruluş temelleri 1974 yılında atılan ve otomotiv sektöründe faaliyete başlayan firma, iş alanını genişletip 2008 yılında kompozit sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.
2017 yılında sektörünü ve teknolojiyi yakından takip eden firma yaptığı yeni yatırımlar ile birlikte ticari faaliyetlerini Ceylan Kompozit Sanayi ve Ticaret A. Ş. adı altında 20.000 m2’si kapalı üretim alanında devam ettirmektedir.
Firma, tüketicilerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmak amacı ile çevreyle dost, farklı endüstri veya hizmet sektör uygulamalarında kullanılan kompozit yapıda ürünler imal etmektedir.
Ceylan Kompozit, misyon olarak  hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda müşterilerinin taleplerini karşılamak ve fiyat unsurunun dışında farklılaşarak rekabet edebilmek amacıyla “üretim ve hizmette en kaliteli” olmayı hedeflemekte, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile faaliyetlerini yürütmektedir.
Ürün Gamı: Kutu Profil, U Profil, Boru, Tırtırlı Boru, Köşebent, I Profil, T Profil, Çubuk, Kar Siperi – Z, Kar Siperi – U, Yol Kenar Dikme, Işık Kırıcı Ray, Işık Kırıcı Dikme, Tekmelik, Gemici merdiveni
Ceylan Kompozit Sanayi ve Ticaret A. Ş.’nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X