Yeni Üye: Velox Dış Ticaret Ltd. Şti.

Nisan 26, 2017
velox-news-1200x800.jpg

Velox Dış Ticaret Ltd. Şti.‘nin Kompozit Satıs Temsilcisi Sn. Hüseyin Özgür Asibostan Yönetim Kurulumuzun 7 Eylül 2015 tarihinde yapılan 113. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.

VELOX Global; plastik, kompozit, kauçuk , boya & kaplama sanayileri  için özel hammaddelerin ve yarı mamullerin globalde 22 farklı noktada teknik pazarlamasını ve tedariğini yapan Avrupa’nın lider bir distribütör firmasıdır.

VELOX, sunduğu geniş ürün yelpazesiyle; kablo, elektronik, medikal, ambalaj, kauçuk, yağ & petrol, uzay & savunma, otomotiv, marin, raylı sistemler ve diğer endüstrilerde en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemektedir. Bu bağlamda, iş ortaklarının projelerinde ürün/hammadde seçiminden, uluslararası standartların kabulüne, proje kapsamında teknik danışmanlıktan, sertifikasyon destek hizmetine kadar birçok hizmeti sunmaktadır.

Bu çerçevede VELOX, kompozit sektöründe, dünyanın dört bir yanındaki ar-ge laboratuvarlarını kullanarak, katma değeri yüksek, kaliteli malzeme üretimi için iş ortakları ile üretici arasında en iyi köprüyü oluşturmayı hedeflemektedir.

VELOX Kompozit, Büfa Composite (Yanmaya karşı dirençli modifiyeli jelkot, reçine, dolgu, macun sistemleri) SIR INDUSTRIALE (genel amaçlı reçine sistemleri), LORD Adhesive (mekanik ve yapısal yapıştıcılar), CTP Advance Materials (modifiye edilmiş Epoxy Sistemleri), Entropy Resin (BioEpoxy sistemleri), ATUL Resin (Genel amaçlı epoxy sistemleri), VEMAB Glass Fiber (Velox dokuma elyafları), VEMAB Silan, Berry Global (keçe ve yüzey tülleri), Axalta Powders (polimer toz katkılılar- SMC, BMC & pultrizyon) ve Umicore (UPR & Jelcoat hızlandırcıları ve diğer metalleri), Tolsa (ATH sinerjistleri) FRX Polymer (yanmaya karşı dirençli hammaddeler) ve Italmatch (yanmaya karşı dirençli hammaddeler) gibi markaların kompozit sektöründe teknik satışını yapmaktadır.

Velox Dış Ticaret Ltd. Şti.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X