DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI (HENGSHI)

Temmuz 5, 2019
Görsel-Template-2-1200x675.jpg
Hengshi Turkey Fiberglas San. ve Tic. A.Ş.‘nin Genel Müdürü Sn. Ahmet Koloğlu, Yönetim Kurulumuzun 14 Mayıs 2019 tarihinde yapılan 163. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Hengshi Turkey Fiberglas San. ve. Tic. A.Ş. 2018 yılında Çin Hengshi Foundation Co. Ltd. ve Koloğlu Group ortaklığı ile kurulmuş, Ergene Avrupa Serbest Bölgesi Tekirdağ’da 2019 yılında seri imalata başlamıştır. Cam elyaf multi-axial (Quad, Biax, Triax, Unidirectional) ve benzeri kompozit ham madde çözümleri ürün gamında mevcuttur.
Hengshi Almanya’dan ithal edilmiş ekipman ve dünyadaki ileri üretim teknolojisi ile her türlü elyaf dokuma ürünlerinin araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlanmasında uzmanlaşmıştır. Kuruluşundan bu yana, Hengshi her zaman müşterilerinin gereksinimlerine göre uyarlanabilecek marka ve yüksek kaliteli hammaddeler ile kaliteli ürünler üretmeye kendini adamıştır. Hengshi ürünleri yaygın olarak rüzgar türbin kanadı, uzay  ve havacılık, inşaat, çevre koruma, ulaşım, enerji, spor ve eğlence ve diğer sektörlerde kullanılmakta ve Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında yüksek bir üne sahiptir.
Şimdiye kadar, Hengshi ürünlerinin çoğu, DNV · GL ve Lloyd Register tarafından onaylanmıştır. Üretim tesislerinde ISO9001, ISO14001 ve ISO45001 sertifika onayları mevcuttur.
“Küresel rüzgar enerjisi ile ilgili fiberglas kumaş üretiminde lider kuruluş olmayı ilke edinme” hedefine bağlı kalarak, Hengshi, müşterileri ve ortakları için daha fazla değer yaratmak amacıyla sürekli çaba sarf etmekte ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.”
Hengshi Turkey Fiberglas San. ve Tic. A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X