e-bülten

e-bülten üyeliği

 

Loading

2017 Kompozit Sanayicileri Derneği | Tüm hakları saklıdır

DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIM (NUH KOMPOZİT)

Temmuz 5, 2019
Görsel-Template-3-1200x675.jpg
Nuh Kompozit San. ve Tic. A.Ş.‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Özlem Şentürk, Yönetim Kurulumuzun 14 Mayıs 2019 tarihinde yapılan 163. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Nuh Kompozit San. ve Tic. A.Ş., Tuzla Kimyacılar OSB’de “DURAMAX LFT” markası ile Türkiye’de tek firma olarak “Uzun Cam Elyaf Takviyeli Plastik” üretimine 2015 yılında baslamıştır. Firma, Nuhdem Plastik San. ve Tic. A.Ş. yan kuruluşu iken, Polimernet ve Nuhtel San. ve Tic. A.Ş.’nin kardeş kuruluşudur.
Duramax LFT kompozit granüller, % 20, %30, %40, %50 ve % 60 oranlarında uzun cam elyaf ile güçlendirilmiş olarak üretilmektedir. Kompozit granüller siyah ya da naturel renkte üretilmekte olup, standard boy 12 mm ancak müşteri isteği doğrultusunda 8 mm ve 25 mm uzunlukta da satışa sunulmaktadır. Ürün; çoğunlukla Otomotiv ve Savunma Sanayinde kullanılmaktadır. Firmanın ürün yelpazesinde  DURAMAX LFT PP, DURAMAX LFT PPC (darbe dayanımı artırılmış), DURAMAX LFT PA 6 ve DURAMAX LFT PA 66 ürünleri de bulunmaktadır.
Nuh Kompozit San. ve Tic. A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.