e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI (OPTITUR)

Haziran 26, 2019
Görsel-Template-10-1200x675.jpg
OPTITUR Marin Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şti.‘nin Firma Sahibi Sn.Mustafa Bektaş, Yönetim Kurulumuzun 21 Ağustos 2017 tarihinde yapılan 139. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Optitur, bir çözüm ortağı firması olarak kompozit sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermek amacı ile 2015 yılında kurulmuştur.
Konsept tasarımından seri üretime, model ve prototip üretiminden kalıp tasarımı çözümlerine, ürün geliştirmeden ürünün sertifikasyonuna, ileri teknolojili, yüksek kaliteli, hızlı, verimli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.
Kendi konusunda müşterileri için yüksek müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile en doğru, güvenilir çözümlerin en ekonomik hale getirerek üretimine devam etmektedir.
Optitur, vakum infüzyon, RTM, el yatırması prosesleri ile ürettiği kompozit ürünlerle yurtiçi ve yurtdışında marin, otomotiv, savunma, enerji, mimari-inşaat gibi sektörlerde yer almaktadır.
Optitur, kompozit sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek global araştırmalar yapmakta ve üretim proseslerini geliştirerek büyümeyi hedeflemektedir.
OPTITUR Marin Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şti.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X