DERNEĞİMİZE YENİ ÜYE KATILIMI (EGE KİMYA)

Haziran 26, 2019
Görsel-Template-9-1200x675.jpg
Ege Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.‘nin Teknik ve Ar-Ge Direktörü Sn. Derya Erçıkan, Yönetim Kurulumuzun 14 Mayıs 2019 tarihinde yapılan 163. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.
Kimya sektöründe üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri alanında faaliyet gösteren Ege Kimya (Ege Holding ve bağlı tüm grup şirketleri); yarım asrı aşkın deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle, içerisinde deterjan, seramik, yapı kimyasalları, kauçuk, otomobil lastiği, tarım, boyanın yer aldığı 10’dan fazla sektörün ara malı tedarikçisidir.
1955 yılında Ali Mansur tarafından kurulan Ege Kimya, İstanbul’da bulunan Genel Yönetim Ofisi ve Adapazarı’nda bulunan 120 bin metrekarelik arazisinde hayata geçirdiği organize kimya tesisiyle, bilgi birikimi ve deneyimlerini uluslararası işbirlikleri ile geliştirmektedir. Bütün bu faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ve geliştirilmesi için gerekli kurumsal yapılanmalar sonuçlandırılmış, bu sayede müşterilere sunulan hizmetlerin kalitesi arttırılmıştır.
Uluslararası firmalarla kurulan ortaklıklar, yapılan üretim anlaşmaları, geliştirilen ürünler ve yeni pazarlara açılma faaliyetleri sayesinde artan üretim kapasitesi, beraberinde mükemmelleşen kalite anlayışı, Ege Kimya’nın Türkiye’nin en önemli organize kimya tesisi olma yönündeki hedefine ulaşmak için gösterdiği çabaların bir bütünüdür.
Farklı alanlarda uzmanlaşmış teknik kadrosu, konusunda eğitimli çalışanları, doktoralı araştırmacılardan oluşan Ar-Ge ekibi ve üst düzey yöneticileri ile bir takım olarak çalışan Ege Kimya, lider konumunu sürekli kılmakta ve geliştirmektedir.
Ege Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X